Meist

Stemwood OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev ja pika ajalooga mööbli tootmise ettevõte. Tootmisettevõte eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid tooteid, mille märksõnadeks on põhjamaine skandinaavialik disain, stiil ja ergonoomika. Ettevõte asub Lõuna-Eesti väikeses linnas Tõrvas ja on üks suurimaid ettevõtteid selles piirkonnas. Põhitegevuseks on kõvamööbli valmistamine ja turustamine. Tootevalikusse kuulub söögitoa-, elutoa-, lastetoa- ja magamistoamööbel. 90% toodangust läheb ekspordina Soome, Rootsi, Suurbritanniasse, Saksamaale, Hollandisse ja Šveitsi.

Ettevõte eesmärgiks on pakkuda kõrge kvaliteediga ja kaasaegse lahendusega valmistatud mööblit erinevate vajaduste ja majanduslike võimalustega klientidele. Lisaks pakume professionaalset müügieelset ja müügijärgset teenindust.

Ettevõtte missiooniks on pakkuda oma klientidele parimat hinna ja kvaliteedi suhet nii toote kui ka teeninduse osas. Igapäevane koostöö tellijaga tagab, et lõpptulemusega on rahul mõlemad osapooled.

Stemwood tegeleb igapäevaselt lisaks tootmisele ka uute toodete arendamisega. Oleme edasimüüjale usaldusväärne partner uute toodete arendamisel, tootmisel ja turule toomisel.